Güvenlik Politikası

 


 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin sitemize vermiş olduğu bilgilerin güvenliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Güvenlik Politikası benimsenmiştir.

 

Toplanan Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz

fatmaatasoy.com ‘da derlenen bilgileri aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanılmakadır:

Müşteri servislerinin geliştirilmesi;

Toplanan bilgiler, müşterilerin taleplerine daha verimli cevap vermek ve destek olmak açısından bize yardımcı olmaktadır.

Kullanıcı deneyimlerini kişiselleştirmek;

Kullanıcıların sitedeki hizmet ve kaynakları nasıl kullandığını anlamamıza yardımcı olur.

Sitemizi geliştirmek;

Hizmet ve servislerimizi geliştirmek için geri bildirimleri kullanabiliriz.

Ödeme işlemi;

Kullanıcıların vermiş olduğu kişisel bilgiler sipariş desteği sağlanması için tarafımızdan kullanılıabilir. Hizmet sunumu için gereken bilgiler, sistem dışındaki kişilerle paylaşılmaz.

Promosyon, yarışma, anket oluşturmak veya sitedeki diğer özellikler;

Kullanıcılara ilgileneceğini düşündüğümüz konular hakkında kabul etmeleri halinde bildirilicektir.

Periyodik e-mailler göndermek için

E mail adreslerini, kullanıcı bilgileri ve sipariş ile ilgili güncellemeleri bildirmenin yanında müşterilerin soru ve önerilerini yanıtlamak için kullanabiliriz. Mail listemize kayıt olan kullanıcılar, site haberleri, güncellemeler, ürünlerle ilgili hizmet bilgileri ile ilgili mailler alırlar. Kullanıcılar e-mailleri almaktan vazgeçerlerse, her mailin altında bulunan ayrıntılı abonelik yörüngelerini izleyebilir veya bizimle irtibata geçebilirler.

 

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz

Fatmaatasoy.com’ da uygun verileri toplar, depolama, veri işleme, yetkisiz erişimlere karşı güvenlik önlemi olarak kişisel bilgileriniz, kullanıcı adı, şifre, verilerin ifşa veya imha edilmesine karşı Sitemizde saklanır. Kullanıcılarımız ile aramızdaki hassas ve gizli veri aktarımlarını, EV SSL (en yüksek güvenlik düzeyi) güvenlik sistemi ve dijital imza ile koruyoruz.

 

Kişisel Bilgilerin Yayınlanması

Kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara kiralamıyoruz, satmıyoruz ve paylaşmıyoruz. İş ortaklarımız, güvenilir bağlı kuruluşlar, reklam verenler ve kullanıcılar ile ilgili herhangi bir kişisel kimlik bilgisi bağlantılı değildir. Sadece jenerik toplanan demografik bilgileri belirtilen sebeplerden dolayı paylaşabiliriz. Bilgiler sadece adımıza haber bültenleri veya anketler göndermek gibi faaliyetlerimizi yöneten sistem sağlayıcılarıyla paylaşılabilir. Bu sınırlı bilgiler, üçüncü şahıslarla ancak kullanıcıların izin verdiği takdirde paylaşılır.

 

Bize Ulaşın

Güvenli alışverişin adresi fatmaatasoy.com ile ilgili sorularınızı ve deneyimlerinizi [email protected] adresinden veya 0552 177 58 87 numaralı whatsapp hatıımıza yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR